Skip to content
RAM HUKUK OFİSİ
RAM HUKUK OFİSİ
RAM HUKUK OFİSİ

İŞ BİRLİĞİ

Müvekkillerimizin uluslararası hukuk alanındaki ihtiyaçlarını karşılayabilmek için, çalışmalarımızı birçok ülkeden kooperasyon partnerlerimizle istikrarlı ve yakın bir işbirliğini uzun yıllardır yürüterek gerçekleştiriyoruz. Law Link adlı uluslararası avukatlar topluluğunun Türkiye temsilcisiyiz.

Law-Link (The Global Law Group) bünyesinde 40 üzerinde avukatlık bürosu yakın bir işbirliği içinde çalışmaktadırlar, tüm avukatları birebir tanımakla birlikte şimdiye kadar gerçekleştirilen kooperasyonlar sayesinde bir güven ilişkisi de kanıtlanmıştır. Dolayısıyla Ram Hukuk Ofisi olarak Law Link üyelerinin ofislerinin bulunduğu tüm ülkelerde ve şehirlerde müvekkillerine danışmanlık ve temsilcilik hizmeti sunabilmekteyiz: lawlink.org.

Almanya‘da Bonn’da bulunan Rother Hukuk Bürosu ile 20 yıldan fazla sürdürdüğümüz kapsamlı ve çok yakın bir işbirliğimiz mevcuttur: kanzlei-rother.de.

Münih’te faaliyetlerini sürdüren Avukat Nikolaus Freiherr Klein von Wisenberg ile de 20 yıla yakın bir zamandır yakın işbirliğimizi sürdürüyoruz.
Leopoldstraße 32, 80802 Münih Almanya. 004989286614-0. info@nkvw.net.